Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Schuko lizdas QC "Safety Plus"su dangteliu IP44 Berker Q1/Q3/Q7 baltas matinis
| Plotis (mm) | 71 |
| Aukštis (mm) | 71 |
| Aktyvių kaištelių skaičius (apvalus) | 2 |
| Su signaline lempa | Ne |
| Vienetų skaičius | 1 |
| Modulinės konstrukcijos modulių skaičius | 1 |
| Fazių skaičius | 1 |
| Įspaudas / rodmuo | Cits |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | Taip |
| Su vaikų apsauga | Taip |
| Etiketės vietos / informacijos paviršius | Ne |
| RAL numeris (gretimas) | 9010 |
| Metalo spalva | Ne |
| Permatomas | Ne |
| Užrakinamas | Ne |
| Išmetimo mechanizmas | Ne |
| Izoliuotas montavimas | Taip |
| Su funkcijos apšvietimu | Ne |
| Su orientacijos apšvietimu | Ne |
| Apsauga nuo per didelės įtampos | Ne |
| Apsauga nuo grandinės gedimo | Ne |
| Su miniatiūriniu saugikliu | Ne |
| Specialus energijos tiekimas | Nav īpaša barošanas avota |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Su ciklo praėjimo funkcija | Ne |
| Su įjungimo / išjungimo jungikliu | Ne |
| Sukamas centrinis įdėklas | Ne |
| Nominali srovė | 16 A |
| Nominali įtampa | 250 V |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Dažnio diapazonas | 60 Hz |
| Įrenginio plotis | 71 mm |
| Įrenginio aukštis | 71 mm |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 35 mm |
| Suderinamas su "Apple HomeKit" | Ne |
| Suderinamas su "Amazon Alexa" | Ne |
| Suderinamas su "Google Assistant" | Ne |
| Galimas IFTTT palaikymas | Ne |
| Sunkioms sąlygoms pagal VDE | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.085 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 385 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 160 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 69 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.965 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 40 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 290 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 390 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 227 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 16.365 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1280 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1100 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 347.3 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| 3D brėžiniai | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Archicad | Atsisiųsti čia |