Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Vienvietis rėmelis, FB 60110, baltas, RAL9010
| Ilgis (mm) | 125 |
| Plotis (mm) | 110 |
| Aukštis (mm) | 10 |
| Gaubto plotis | 110 mm |
| Ilgis | 125 mm |
| Su atidarymu | 76 mm |
| Ertmės metrinis aukštis | 76 mm |
| Vienetų skaičius | 1 |
| Įrenginio tipas | Ierīces ar centrālo plāksni |
| Modelis | Gluds |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Be halogeno | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Apsauginė juostelė | Ne |
| Tvirtinimo tipas | Iekšējais gulēšana |
| Bendras gaubtas | Ne |
| Su etiketės vieta | Ne |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Smūgio stiprumas | IK07 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 60 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 125 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 110 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.037 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 60 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 380 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 210 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 2.35 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 2880 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
