Slēdzis MCCB h3+ P630 Energy 3x250A 40kA
| Garums (mm) | 150 |
| Platums (mm) | 140 |
| Augstums (mm) | 260 |
| Nominālā pastāvīgā strāva Iu | 250 A |
| Nominālais spriegums | 220 V |
| Nominālais spriegums | 690 V |
| Nominālā īssavienojuma pārrāvuma jauda lcu pie 400 V, 50 Hz | 40 kA |
| Regulēšanas diapazons: īstermiņa aizkavēta īssavienojuma atbrīvošana | 122.85 A |
| Regulēšanas diapazons: īstermiņa aizkavēta īssavienojuma atbrīvošana | 2500 A |
| Strāvas zudums | 36.8 W |
| Ierīces konstrukcija | Iebūvēta ierīce fiksēta iebūvēta tehnika |
| Integrēta aizsardzība pret zemējuma bojājumiem | Nē |
| Galvenās ķēdes elektriskā savienojuma veids | Skrūvju savienojums |
| Piemērots DIN sliedes (augšējās cepures sliedes) montāžai | Nē |
| DIN sliedes (augšējā cepures sliede) montāža pēc izvēles | Nē |
| Ar izslēgtu indikatoru | Jā |
| Ar integrētu zemsprieguma atbrīvošanu | Nē |
| Polu skaits | 3 |
| Galvenās strāvas ķēdes savienojuma novietojums | Priekšējā puse |
| Vadības elementa veids | Pārslēgt |
| Komplektēta ierīce ar aizsardzības bloku | Jā |
| Integrēta motora piedziņa | Nē |
| Motora piedziņa pēc izvēles | Jā |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP40 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 140 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 150 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 5.69 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 295 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 185 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 195 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 5.73 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 52 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1095 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 320.96 |
| Tehniskā brošūra (eng) | Lejupielādēt šeit |
| Montāžas instrukcija (eng) | Lejupielādēt šeit |
| Tehniskais pielikums 1 (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Vispārējo tehnisko datu fails | Lejupielādēt šeit |