Strāvmainis BG 113 150/5A 2,5VA Cl.1
| Garums (mm) | 30 |
| Platums (mm) | 49.5 |
| Augstums (mm) | 70 |
| Modelis | Pievienojamās strāvas transformators |
| Primārā nominālā strāva | 150 A |
| Sekundārā nominālā strāva | 5 A |
| Sekundārā nominālā šķietamā jauda | 2.5 VA |
| Enerģijas patēriņš | 1 W |
| Precizitātes klase | 1 |
| Pārstrāvas ierobežojošs faktors | FS 5 |
| Kalibrēts | Nē |
| Ar aizsardzību pret triecieniem | Jā |
| Augstuma atvēršana | 20 mm |
| Augstuma atvēršana | 20 mm |
| Platuma atvēršana | 29.5 mm |
| Platuma atvēršana | 29.5 mm |
| Fiksējama montāža | Nē |
| Ar vara sliedi | Nē |
| Primāro ieeju skaits | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 70 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.2 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 60 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 59 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 75 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 49 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.213 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 60 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 400 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 300 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 160 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 13.17 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 250 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 630 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 341.08 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |