Daudzfunkcionāls skaitītājs
| Garums (mm) | 95 |
| Platums (mm) | 105 |
| Augstums (mm) | 93 |
| Ampērmetrs | Jā |
| Neredzīgais jaudas mērītājs | Jā |
| Ar rotācijas ātruma mērītāju | Nē |
| Frekvences mērītājs | Jā |
| Impulsu skaitītājs | Nē |
| Voltmetrs | Jā |
| Efektīva jaudas mērierīce | Jā |
| Precizitātes klase aktīvā enerģija saskaņā ar IEC 62053-22 | 0,5 sekundes |
| Precizitātes klase reaktīvā enerģija saskaņā ar IEC 62053-23 | Cits |
| Sprieguma mērīšanas ieeju skaits | 4 |
| Strāvas mērījumu ieeju skaits | 3 |
| Sprieguma barošanas sprieguma veids | Maiņstrāvas / līdzstrāvas |
| Barošanas spriegums AC 50 Hz | 110 V |
| Barošanas spriegums AC 50 Hz | 400 V |
| Barošanas spriegums AC 60 Hz | 110 V |
| Barošanas spriegums AC 60 Hz | 400 V |
| Barošanas spriegums DC | 120 V |
| Barošanas spriegums DC | 350 V |
| Frekvences mērīšanas diapazons | 45 Hz |
| Frekvences mērīšanas diapazons | 65 Hz |
| Attālināts displejs | Nē |
| Analogo ieeju skaits | 7 |
| IEC 61850 Ethernet atbalsta protokols | Nē |
| OPC UA PubSub atbalsta protokols | Nē |
| PROFIBUS atbalsta protokols | Nē |
| Modbus atbalsta protokols | Jā |
| PROFINET IO atbalsta protokols | Nē |
| Atbalsta protokols citām kopņu sistēmām | Nē |
| Ar audita reģistrēšanu (audita žurnāls) | Nē |
| Ar drošības notikumu reģistrēšanu (drošības notikumu žurnāls) | Nē |
| Tīmekļa serveris ar HTTPS pārsūtīšanas protokolu | Nē |
| Platums | 96 mm |
| Augstums | 96 mm |
| Dziļums | 60 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP), priekšējā puse | IP51 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 93 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 105 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.69 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 4 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 240 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 165 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 125 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.665 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 10 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 610 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 415 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 320 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 7.665 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 96 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1086 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 114.98 |
| Tehniskais pielikums 1 (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |