Strāvmainis BG 1254 4000/5A 15VA Cl.1
| Garums (mm) | 40 |
| Platums (mm) | 159 |
| Augstums (mm) | 198 |
| Modelis | Pievienojamās strāvas transformators |
| Primārā nominālā strāva | 4000 A |
| Sekundārā nominālā strāva | 5 A |
| Sekundārā nominālā šķietamā jauda | 15 VA |
| Enerģijas patēriņš | 22 W |
| Precizitātes klase | 1 |
| Pārstrāvas ierobežojošs faktors | FS 5 |
| Kalibrēts | Nē |
| Ar aizsardzību pret triecieniem | Jā |
| Augstuma atvēršana | 98 mm |
| Augstuma atvēršana | 98 mm |
| Platuma atvēršana | 122 mm |
| Platuma atvēršana | 122 mm |
| Atvēršanas diametrs | 98 mm |
| Fiksējama montāža | Jā |
| Ar vara sliedi | Nē |
| Sekundārais savienojums | Skrūvju savienojums |
| Primāro ieeju skaits | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 160 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 135 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 1.05 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 210 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 170 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.08 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 144 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
