Modulārs daudzfunkciju skaitītājs
| Garums (mm) | 90 |
| Platums (mm) | 73 |
| Augstums (mm) | 67 |
| Ampērmetrs | Jā |
| Neredzīgais jaudas mērītājs | Jā |
| Ar rotācijas ātruma mērītāju | Nē |
| Frekvences mērītājs | Jā |
| Impulsu skaitītājs | Nē |
| Voltmetrs | Jā |
| Efektīva jaudas mērierīce | Jā |
| Precizitātes klase aktīvā enerģija saskaņā ar IEC 62053-22 | 0,5 sekundes |
| Precizitātes klase reaktīvā enerģija saskaņā ar IEC 62053-23 | Cits |
| Sprieguma mērīšanas ieeju skaits | 4 |
| Strāvas mērījumu ieeju skaits | 3 |
| Sprieguma barošanas sprieguma veids | Maiņstrāvas |
| Barošanas spriegums AC 50 Hz | 200 V |
| Barošanas spriegums AC 50 Hz | 277 V |
| Barošanas spriegums AC 60 Hz | 200 V |
| Barošanas spriegums AC 60 Hz | 277 V |
| Frekvences mērīšanas diapazons | 45 Hz |
| Frekvences mērīšanas diapazons | 65 Hz |
| Attālināts displejs | Nē |
| Analogo ieeju skaits | 7 |
| Digitālo ieeju skaits | 1 |
| Digitālo izeju skaits | 1 |
| IEC 61850 Ethernet atbalsta protokols | Nē |
| OPC UA PubSub atbalsta protokols | Nē |
| PROFIBUS atbalsta protokols | Nē |
| Modbus atbalsta protokols | Jā |
| PROFINET IO atbalsta protokols | Nē |
| Atbalsta protokols citām kopņu sistēmām | Nē |
| Ar audita reģistrēšanu (audita žurnāls) | Nē |
| Ar drošības notikumu reģistrēšanu (drošības notikumu žurnāls) | Nē |
| Tīmekļa serveris ar HTTPS pārsūtīšanas protokolu | Nē |
| Platums | 73 mm |
| Augstums | 67 mm |
| Dziļums | 90 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP), priekšējā puse | IP20 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.22 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 24 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 97 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 84 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.277 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 24 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 365 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 321 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 216 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 7.006 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 576 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1014 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 191.144 |
| Tehniskais pielikums 2 (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |