Strāvmainis BG 613 1500/5A 5VA Cl.1
| Garums (mm) | 44 |
| Platums (mm) | 89.5 |
| Augstums (mm) | 108.5 |
| Modelis | Pievienojamās strāvas transformators |
| Primārā nominālā strāva | 1500 A |
| Sekundārā nominālā strāva | 5 A |
| Sekundārā nominālā šķietamā jauda | 5 VA |
| Enerģijas patēriņš | 13.5 W |
| Precizitātes klase | 1 |
| Pārstrāvas ierobežojošs faktors | FS 5 |
| Kalibrēts | Nē |
| Ar aizsardzību pret triecieniem | Jā |
| Augstuma atvēršana | 45 mm |
| Augstuma atvēršana | 45 mm |
| Platuma atvēršana | 65 mm |
| Platuma atvēršana | 65 mm |
| Atvēršanas diametrs | 45 mm |
| Ar vara sliedi | Nē |
| Sekundārais savienojums | Skrūvju savienojums |
| Primāro ieeju skaits | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 108 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 85 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.31 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 30 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 120 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 110 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.37 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 30 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 215 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 11.62 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 250 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1026 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 301.88 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |