Strāvmainis BG 613 800/5A 5VA Cl.1
| Garums (mm) | 55 |
| Platums (mm) | 70 |
| Augstums (mm) | 100 |
| Modelis | Pievienojamās strāvas transformators |
| Primārā nominālā strāva | 800 A |
| Sekundārā nominālā strāva | 5 A |
| Sekundārā nominālā šķietamā jauda | 5 VA |
| Enerģijas patēriņš | 6 W |
| Precizitātes klase | 1 |
| Pārstrāvas ierobežojošs faktors | FS 5 |
| Kalibrēts | Nē |
| Ar aizsardzību pret triecieniem | Jā |
| Augstuma atvēršana | 45 mm |
| Augstuma atvēršana | 45 mm |
| Platuma atvēršana | 65 mm |
| Platuma atvēršana | 65 mm |
| Atvēršanas diametrs | 45 mm |
| Ar vara sliedi | Nē |
| Sekundārais savienojums | Skrūvju savienojums |
| Primāro ieeju skaits | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 108 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 85 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.3 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 10 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 58 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 75 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 49 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.334 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 10 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 400 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 295 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 160 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 3.7 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 250 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 950 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 91.75 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |