Strāvmainis BG 113 400/5A 5VA Cl.1
| Garums (mm) | 30 |
| Platums (mm) | 49.5 |
| Augstums (mm) | 10 |
| Modelis | Pievienojamās strāvas transformators |
| Primārā nominālā strāva | 400 A |
| Sekundārā nominālā strāva | 5 A |
| Sekundārā nominālā šķietamā jauda | 5 VA |
| Enerģijas patēriņš | 3.6 W |
| Precizitātes klase | 1 |
| Pārstrāvas ierobežojošs faktors | FS 5 |
| Kalibrēts | Nē |
| Ar aizsardzību pret triecieniem | Jā |
| Augstuma atvēršana | 20 mm |
| Augstuma atvēršana | 20 mm |
| Platuma atvēršana | 29.5 mm |
| Platuma atvēršana | 29.5 mm |
| Fiksējama montāža | Nē |
| Ar vara sliedi | Nē |
| Sekundārais savienojums | Skrūvju savienojums |
| Primāro ieeju skaits | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 47 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 70 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.18 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 75 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 45 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.19 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 250 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 420 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |