Strāvmainis BG 814 2000/5A 15VA Cl.1
| Garums (mm) | 40 |
| Platums (mm) | 100 |
| Augstums (mm) | 122 |
| Modelis | Pievienojamās strāvas transformators |
| Primārā nominālā strāva | 2000 A |
| Sekundārā nominālā strāva | 5 A |
| Sekundārā nominālā šķietamā jauda | 15 VA |
| Enerģijas patēriņš | 17.5 W |
| Precizitātes klase | 1 |
| Pārstrāvas ierobežojošs faktors | FS 5 |
| Kalibrēts | Nē |
| Ar aizsardzību pret triecieniem | Jā |
| Augstuma atvēršana | 60 mm |
| Augstuma atvēršana | 60 mm |
| Platuma atvēršana | 81 mm |
| Platuma atvēršana | 81 mm |
| Atvēršanas diametrs | 60 mm |
| Fiksējama montāža | Jā |
| Ar vara sliedi | Nē |
| Sekundārais savienojums | Skrūvju savienojums |
| Primāro ieeju skaits | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 122 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.515 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 12 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 144 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 110 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 66 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.501 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 12 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 400 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 290 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 180 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 6.26 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 250 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 690 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 148.2 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |