ITYS akukapp, 1 ahel, 6000-10000VA UPS
| Pikkus (mm) | 416 |
| Laius (mm) | 225 |
| Kõrgus (mm) | 589 |
| Tarviku/varuosa tüüp | Aku/akumulaator |
| Laius | 225 mm |
| Kõrgus | 589 mm |
| Sügavus | 416 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 416 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 225 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 589 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 55.2 |
| Tooteleht (eng) | Lae alla siit |
