ITYS3 6000VA 230V Online, PF=1. Võimas laadija, väliste akudega
| Pikkus (mm) | 416 |
| Laius (mm) | 225 |
| Kõrgus (mm) | 354 |
| Sisendpinge | 160 V |
| Sisendpinge | 276 V |
| Primaarsagedus | 40 Hz |
| Primaarsagedus | 70 Hz |
| Faaside arv primaarne | 1 |
| Väljundpinge | 220 V |
| Väljundpinge | 240 V |
| Sekundaarne sagedus | 50 Hz |
| Sekundaarne sagedus | 60 Hz |
| Väljundefektiivne võimsus | 6000 W |
| Väljundvõimsus | 6000 VA |
| USB-liides | Jah |
| Sekundaarsete faaside arv | 1 |
| SNMP | Jah |
| Pinge liik | AC |
| Kõrgus | 354 mm |
| Laius | 225 mm |
| Sügavus | 416 mm |
| Kaal | 13.5 kg |
| Sobib võrguhalduseks | Jah |
| USV-tehnoloogia | Online |
| Ehitustüüp | Free standing model |
| Maksimaalne pinge moonutus (lineaarne koormus) | 1 % |
| Väljundvõimsuse tegur | 1 |
| Üldine efektiivsus | 95 % |
| Tõhusus ökorežiimis | 98 % |
| Potentsiaalne vaba lülitikontakt | Jah |
| Automaatne väljalülitusfunktsioon | Jah |
| Sisendühendus | Fixed connection |
| Väljundühenduste arv fikseeritud ühendus | 1 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 416 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 225 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 354 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 13.5 |
| Tooteleht (est) | Lae alla siit |
