Jaotuskilp Orion Plus, aknaga, 800x600x300 mm, metall, IP65
| Pikkus (mm) | 300 |
| Laius (mm) | 600 |
| Kõrgus (mm) | 800 |
| Katte tüüp | Uks |
| Kaanemudel | Suletud |
| Läbipaistev kate/uks | Jah |
| Lukuga | Jah |
| Nominaalne vool (In) | 630 A |
| Kõrgus | 800 mm |
| Laius | 600 mm |
| Sügavus | 300 mm |
| Sisseehitussügavus | 300 mm |
| Sisemine sügavus | 300 mm |
| Materjaliplaadi paksuse kapp | 1.2 mm |
| Materjaliplaadi paksusega uks/kate | 21.5 mm |
| RAL-number | 7035 |
| Moodulite arv | 130 |
| Ridade arv | 5 |
| Laius modulaarsete vahemaade arvus | 26 |
| Flantsplaatide avade arv | 2 |
| Võimalik laiendus | Jah |
| Torustiku sisselaske arv | 2 |
| Kinnitusplaadiga | Ei |
| Sobib õues kasutamiseks | Jah |
| Sobib välgukaitseks | Ei |
| Kaitseklass | I |
| Vooluahela terviklikkus | Puudub |
| Kata ülerõhu vabastusega | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 200 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 500 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 23 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 635 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 320 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 840 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 23 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 96 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 990 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
