Kontaktor 63A, 3NO, 230VAC, müravaba, 3 moodulit
| Pikkus (mm) | 65 |
| Laius (mm) | 54 |
| Kõrgus (mm) | 88 |
| Nimitööpinge | 400 V |
| Nimitööpinge | 400 V |
| Nimitöövool | 63 A |
| Nimiergastuspinge | 230 V |
| Nimiergastuspinge | 230 V |
| Pinge tüüp (tööpinge) | AC |
| Pinge tüüp (ergastuspinge) | AC |
| Kontaktide arv tavapäraselt avatud kontaktina | 3 |
| Maksimaalne hõõglampide koormus | 6500 W |
| Maksimaalne koormus luminofoorlambiga | 3000 VA |
| Maksimaalne koormus luminofoorlamp (Duo vooluring) | 4700 VA |
| Maksimaalne koormus luminofoorlamp (paralleelselt kompenseeritud) | 2100 VA |
| Liugur käe lüliti jaoks | Ei |
| Sisseehitussügavus | 60 mm |
| Võimalik lisavarustus | Jah |
| Kaitseaste (IP) | IP2X |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 60 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.345 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 48 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 93 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 57 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 79 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.347 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 48 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 370 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 318 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 239 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 17.096 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 1152 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1106 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 435.304 |
| Tehniline lisa 1 (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
