Sisemised kinnituskõrvad, Orion (4 tk), halogeenivaba
| Pikkus (mm) | 4 |
| Laius (mm) | 10 |
| Kõrgus (mm) | 8 |
| Tarviku/varuosa tüüp | 482,6 mm (19 tolli) kinnituskronstein |
| Materjal | Teras |
| Laius | 30 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Sügavus | 30 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 40 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 80 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.17 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 10 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 460 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 100 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 85 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 1.7 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 300 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1090 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
