Siseuks Orion Plus, 500×400 mm, metall
| Pikkus (mm) | 348 |
| Laius (mm) | 448 |
| Kõrgus (mm) | 49 |
| Mudel | Siseuks |
| Versioon lüliti lukustamise lahtiühendamiseks mõeldud uks | Jah |
| Laius | 350 mm |
| Kõrgus | 450 mm |
| Sügavus | 20 mm |
| Materjal | Teras |
| Pinnaviimistlus | Töötlemata |
| Värv | Muu |
| Kaitseaste (IP) | IP30 |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 50 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 480 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 2.8 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 455 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 45 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 2.88 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 54 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 690 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
