UTU-X kilbi kaas
| Pikkus (mm) | 40 |
| Laius (mm) | 215 |
| Kõrgus (mm) | 285 |
| Housing material | Plastic |
| Colour | Black |
| Mounting method | Other |
| Complete device in housing | Jah |
| Time switch | Ei |
| Time program | None |
| With energy meter | Ei |
| With circuit breaker | Ei |
| Earth leakage switch | None |
| Connection type | Other |
| Degree of protection (IP) | IP44 |
| Wi-Fi-compatible | Ei |
| Temperature controlled | Ei |
| With lighting | Ei |
| Height | 285 mm |
| Width | 215 mm |
| Depth | 40 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 40 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 215 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 285 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.36 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 48 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 1000 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1105 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 42.28 |
