Jaotuskilp Orion Plus, aknaga, 300x250x160 mm, metall, IP65
| Pikkus (mm) | 160 |
| Laius (mm) | 250 |
| Kõrgus (mm) | 300 |
| Katte tüüp | Uks |
| Kaanemudel | Suletud |
| Läbipaistev kate/uks | Jah |
| Lukuga | Jah |
| Nominaalne vool (In) | 630 A |
| Kõrgus | 300 mm |
| Laius | 250 mm |
| Sügavus | 160 mm |
| Sisseehitussügavus | 160 mm |
| Sisemine sügavus | 160 mm |
| Materjaliplaadi paksuse kapp | 1.2 mm |
| Materjaliplaadi paksusega uks/kate | 1.5 mm |
| RAL-number | 7035 |
| Flantsplaatide avade arv | 2 |
| Võimalik laiendus | Jah |
| Torustiku sisselaske arv | 2 |
| Kinnitusplaadiga | Ei |
| Sobib õues kasutamiseks | Ei |
| Sobib välgukaitseks | Ei |
| Kaitseklass | I |
| Vooluahela terviklikkus | Puudub |
| Kata ülerõhu vabastusega | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 160 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 300 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 250 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 5.1 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 365 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 280 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 195 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 5.14 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 96 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
