Sokkel Orion Plus, 150x500x200 mm, teras
| Pikkus (mm) | 200 |
| Laius (mm) | 500 |
| Kõrgus (mm) | 150 |
| Mudel | Baas lõpetatud |
| Materjal | Teras |
| Värv | Hall |
| RAL-number (sarnane) | 7035 |
| Löögitugevus | IK10 |
| Sobib aediku hoone laiusele | 500 mm |
| Sobib piiratud hoone sügavusele | 200 mm |
| Sobib aereerimiseks/de-aeratsiooniks | Ei |
| Sobib kaablipatchiks | Jah |
| Sobib välitingimustes seadistamiseks | Ei |
| Laius | 500 mm |
| Kõrgus | 150 mm |
| Sügavus | 200 mm |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 200 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 150 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 500 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 4.26 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 550 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 185 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 160 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 4.34 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 500 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 950 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
