Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kontrollivaihtokytkinrunko (6) 10AX/250VAC, pun. LED 230VAC, W.1, puhtaanvalk.
| Paino (netto) | 0.062 |
| ETIM-luokka | EC001590 Kytkin (asennuskaluste) |
| Vipujen määrä | 1 |
| Pintamateriaali | matta |
| Valaisu | valinnainen |
| Valaistustoiminto | valaistu (päällä) |
| Valaistuksen tyyppi | LED, vaihdettava |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Takaisinkytkentäliitin | ei |
| Pesukonekytkin | ei |
| Laitteen leveys | 70 mm |
| Laitteen korkeus | 70 mm |
| Upotussyvyys | 12 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 71 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 71 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 42 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.062 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 81 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 81 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.087 |
| Pakkauskoko 3 | 66 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 2880 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1010 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 48.971 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 3 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.517 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 14.9564 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |