Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Poistunut tuote
Uppoasennuskehys 2-osainen pysty, tiivisteellä IP55, W.1, puhtaanvalkoinen matta
| Pituus (mm) | 23 |
| Leveys (mm) | 83 |
| Korkeus (mm) | 225 |
| Yksikköjen määrä | 2 |
| Asennussuunta | pystysuora |
| Vaakayksiköiden määrä | 1 |
| Pysty-yksiköiden määrä | 2 |
| Asennuskehys | ei |
| Uppoasennus | kyllä |
| Soveltuu lattiarasialle | ei |
| Soveltuu johtokanavalle | kyllä |
| Soveltuu uppoasennukseen | kyllä |
| Merkintäpaikka | ei |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | kestomuovi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | kiiltävä |
| Läpinäkyvä | ei |
| Saranoitu kansi | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Iskunkestävyysluokka | IK05 |
| Kiinnitystapa | puristus-/ruuvikiinnitys |
| Leveys | 293.5 mm |
| Korkeus | 87 mm |
| Syvyys | 9.9 mm |
| Upotusleveys | 71 mm |
| Upotuskorkeus | 71 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 154 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 83 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 38 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.086 |
| Pakkauskoko 2 | 5 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 228 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 174 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 87 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.419 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 3 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.28 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.4321 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
