Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Vaihtokytkinrunko (6) 10AX/250VAC, sin. LED 230VAC/MI, W.1, puhtaanvalkoinen
| Paino (netto) | 0.062 |
| ETIM-luokka | EC001590 Kytkin (asennuskaluste) |
| Vipujen määrä | 1 |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pintamateriaali | kiiltävä |
| Valaisu | valinnainen |
| Valaistustoiminto | valaistu (päällä) |
| Valaistuksen tyyppi | LED, vaihdettava |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Takaisinkytkentäliitin | ei |
| Pesukonekytkin | ei |
| Laitteen leveys | 50 mm |
| Laitteen korkeus | 50 mm |
| Laitteen syvyys | 35 mm |
| Upotussyvyys | 12 mm |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 71 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 71 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 42 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.062 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 81 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 81 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.079 |
| Pakkauskoko 3 | 60 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 2640 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 3 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.572 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.7724 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |