Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Vipu 1-osainen W.1 painikerungolle, merkinnät 0/1, puhtaanvalkoinen
| Paino (netto) | 0.028 |
| ETIM-luokka | EC000011 Asennuskalusteen keskiö |
| Malli / Tyyppi | yksiosainen keinukytkin |
| Merkintä/ilmaisu | symboli "0" |
| Kohomerkintä (esteettömyys) | ei |
| Käyttö | kytkin / painike |
| Soveltuu kosketusnäytölle väyläjärjestelmässä | kyllä |
| Kiinnitystapa | muu |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | muu |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | matta |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero (vastaava) | 9010 |
| Merkintäalueella | ei |
| Vaihdettavalla linssillä/symbolilla | ei |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP55 |
| Iskunkestävyysluokka | IK05 |
| Leveys | 71 mm |
| Korkeus | 71 mm |
| Syvyys | 27 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 71 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 71 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 27 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.029 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 228 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 174 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 87 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.354 |
| Pakkauskoko 3 | 60 |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.132 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.22511 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
