Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Linssipakkaus 10 kpl valo-symbolilla läpinäkyvä kytkimille ja painikkeille
| Paino (netto) | 0.004 |
| ETIM-luokka | EC001072 Kupu/linssi ohjauslaitteelle |
| Linssin muoto | suorakulmainen |
| Rakennetyyppi | litteä |
| Merkinnällä | kyllä |
| Upotushalkaisija | 14 mm |
| Leveys | 11 mm |
| Korkeus | 10 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 10 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 11 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 5 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.005 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 42 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 81 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.019 |
| Pakkauskoko 3 | 10 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 3 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
