Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
BusinessLine SAT 3v16A T2 PR VVJS+DC 6mA IP55 MID-kWh
| Pituus (mm) | 205 |
| Leveys (mm) | 255 |
| Korkeus (mm) | 600 |
| Asennuspuolen liitäntä | 3-vaihe |
| Nimellinen liitäntäteho | 11 kW |
| Latauspisteiden määrä | 1 |
| Enimmäisteho per latauspiste | 11 kW |
| Leveys | 255 mm |
| Korkeus | 600 mm |
| Syvyys | 205 mm |
| A-tyypin vikavirtakytkimien määrä | 1 |
| Toimii pääasemana verkotettaessa | ei |
| Toimii lisäasemana verkotettaessa | kyllä |
| Verkotettava WLAN kautta | kyllä |
| LTE | kyllä |
| Energiamittari | kyllä |
| Integroitu RFID-kortin lukija | kyllä |
| Sopii dynaamisen kuorman hallintaan | kyllä |
| Open Charge Point Protocol (OCPP) -versio | 1.6 |
| Kotelon/suojuksen materiaali | polykarbonaatti (PC) |
| Kotelointiluokka (IP) | IP55 |
| Mukana taustaohjelma | kyllä |
| MID-yhteensopivalla energiamittarilla | kyllä |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 840 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 480 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 320 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 8.3 |
| Tekninen esite (eng) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (eng) | Lataa tästä |
| Tyyppihyväksyntä (eng) | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
