Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Aktiivisuodatin AFQm-4WF-100M-400
| Pituus (mm) | 288 |
| Leveys (mm) | 437 |
| Korkeus (mm) | 670 |
| Käyttökohde | sähkön laatu |
| Syöttöjännitteen tyyppi | AC |
| Tukee Modbus-protokollaa | ei |
| Sisältää Ethernet-liitännän | ei |
| RS-232 -liitäntä | ei |
| RS-485 liityntä | ei |
| Leveys | 439 mm |
| Syvyys | 288 mm |
| Korkeus | 745 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 437 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 300 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 670 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 56 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Ota yhteyttä!
Myyntipäällikkö, UPS-laitteet ja Tehoelektroniikka
+358 40 573 9078 joona.riihimaki@utu.eu
Toimipiste:
Vantaa, varasto ja toimisto
