Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Asennuskanava teräksestä LFS 60x200mm, liikenteenvalkoinen
| Pituus (mm) | 2000 |
| Leveys (mm) | 200 |
| Korkeus (mm) | 60 |
| Korkeus | 60 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Pituus | 2000 mm |
| Käytettävä poikkipinta | 9770 mm² |
| Halogeeniton | kyllä |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Soveltuu piirin jatkuvuuden säilymiseen | ei |
| Läpinäkyvä | ei |
| RAL-numero | 9016 |
| Liitettävien paneelien lukumäärä | 3 |
| Kannen muoto | irtonainen |
| Kaapelipidikkeillä | ei |
| Suojakalvolla | ei |
| Kanavan jatkokappaleilla | kyllä |
| Toimitus rullalla | ei |
| Läpilyöntiaihio | ei |
| Käyttölämpötila | -5 °C |
| Käyttölämpötila | 90 °C |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 2 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 2000 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 200 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 9.832 |
| Pakkauskoko 2 | 4 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 2045 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 240 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 29.2 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 108 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 2045 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1640 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 738.88 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |