Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Avainkytkin 0-1 2-napainen 10A 400VAC, 3 moduulia
| Pituus (mm) | 64 |
| Leveys (mm) | 70 |
| Korkeus (mm) | 85 |
| Kytkentätoiminto | ohjauskytkin |
| Sulkeutuvien koskettimien lukumäärä | 2 |
| Napojen lukumäärä | 2 |
| Nimellisvirta | 10 A |
| Nimellisjännite | 400 V |
| Sallittu minimijännite | 400 V |
| Oikosulkukatkaisukyky (Icw) | 3 kA |
| Jännitetyyppi | AC |
| Merkinantolampulla | ei |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 3 |
| Upotussyvyys | 64 mm |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 64 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.19 |
| Pakkauskoko 2 | 48 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.135 |
| Pakkauskoko 3 | 48 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 320 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 235 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 6.93 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 1152 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1050 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 189.32 |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |