Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
ITYS 10000VA/9000W ilman akkuja tehokkaalla varaajalla
| Pituus (mm) | 416 |
| Leveys (mm) | 225 |
| Korkeus (mm) | 354 |
| Syöttöjännite | 160 V |
| Syöttöjännite | 276 V |
| Ensiötaajuus | 40 Hz |
| Ensiötaajuus | 70 Hz |
| Ensiövaiheiden lukumäärä | 1 |
| Lähtöjännite | 220 V |
| Lähtöjännite | 240 V |
| Toisiotaajuus | 50 Hz |
| Toisiotaajuus | 60 Hz |
| Efektiivinen lähtöteho | 10000 W |
| Näennäinen lähtöteho | 10000 VA |
| USB-liitäntä | kyllä |
| Toisiovaiheiden lukumäärä | 1 |
| SNMP | kyllä |
| Korkeus | 354 mm |
| Leveys | 225 mm |
| Syvyys | 416 mm |
| Paino | 15.8 kg |
| Verkkohallinta | kyllä |
| Suurin jännitevääristymä (lineaarinen kuorma) | 1 % |
| Antotehokerroin | 1 |
| Kokonaistehokkuus | 95 % |
| Teho eco-toiminnolla | 98 % |
| Potentiaalivapaa pääkatkaisin | kyllä |
| Automaattinen sammutus -toiminto | kyllä |
| Kiinteiden lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 416 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 225 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 354 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 15.8 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (fin) | Lataa tästä |
| Tuotekortti (fin) | Lataa tästä |
