Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
ITYS3 lisäakku 2/3kVA 23/14min
| Pituus (mm) | 428 |
| Leveys (mm) | 192 |
| Korkeus (mm) | 322 |
| Tarvikkeen/varaosan tyyppi | paristo/akku |
| Lisätarvike | kyllä |
| Varaosa | kyllä |
| Leveys | 192 mm |
| Korkeus | 322 mm |
| Syvyys | 428 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 480 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 330 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 590 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 25 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
