Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Johdotuskouru PVC BA6 18x15mm harmaa
| Pituus (mm) | 2000 |
| Leveys (mm) | 15 |
| Korkeus (mm) | 18 |
| Materiaali | PVC |
| Korkeus | 18 mm |
| Leveys | 15 mm |
| Pituus | 2000 mm |
| Aukkojen etäisyys | 6 mm |
| Aukon leveys | 4 mm |
| Sivuseinän tyyppi | lamelloitu |
| Halogeeniton | ei |
| Itsestäänsammuva | kyllä |
| Taipuisa | ei |
| Käytettävä poikkipinta | 150 mm² |
| Kiinnitystapa | pohjareiät |
| Kansikappaleella | kyllä |
| Väri | harmaa |
| RAL-numero | 7030 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 48 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 2045 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 7.35 |
| Pakkauskoko 2 | 48 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 2045 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 180 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 7.35 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 3264 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 2045 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1480 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 539.8 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| STEP-mallitiedosto | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 1.254 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 1.55309 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
