Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kaapelipeitekanava, 4-kenttäinen, pikak., K x L x S 176 x 1300 x 135mm, RAL9010
| Paino (netto) | 2.669 |
| ETIM-luokka | EC000083 Peitekanava |
| Korkeus | 193 mm |
| Leveys | 1250 mm |
| Pituus | 1300 mm |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | PVC |
| Halogeeniton | ei |
| Pinnan suojaus | muu |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9010 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 1320 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 195 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 175 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 2.67 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 1320 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 195 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 175 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 2.67 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 20 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| Tekninen liite 1 (eng) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 13.1 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 16.798 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
