Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kaappi, univers, IP44/I, 1250x800x205mm, tyhjä
| Pituus (mm) | 205 |
| Leveys (mm) | 800 |
| Korkeus (mm) | 1250 |
| Suojuksen tyyppi | kansi |
| Kannen muoto | suljettu |
| Läpinäkyvä kansi/ovi | ei |
| Lukolla | ei |
| Mitoitusvirta (In) | 250 A |
| Korkeus | 1250 mm |
| Leveys | 800 mm |
| Syvyys | 205 mm |
| Upotussyvyys | 205 mm |
| Sisäsyvyys | 130 mm |
| Kotelon materiaalin vahvuus | 1 mm |
| Oven/kannen materiaalin vahvuus | 1 mm |
| RAL-numero | 9010 |
| Moduulien määrä | 288 |
| Rivien lukumäärä | 8 |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 36 |
| Läpivientien määrä laipoille | 6 |
| Laajennusmahdollisuus | kyllä |
| Kaapeliläpivientien määrä | 6 |
| Asennuslevyllä | ei |
| Soveltuu ulkokäyttöön | ei |
| Soveltuu salamasuojaukseen | ei |
| Suojausluokka | I |
| Järjestelmän paloluokka | ei ole |
| Kansi ylipainevapauttimella | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 1310 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 815 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 215 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 16.41 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 1310 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 815 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 215 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 16.41 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 4 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 860 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 980 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 102 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 131.96 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
