Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kaappi, univers, IP54/II, 1100x800x205mm, tyhjä
| Paino (netto) | 24.9 |
| ETIM-luokka | EC000058 Tyhjä kotelo/kaappi |
| Asennustapa | pinta-asennus |
| Suojuksen tyyppi | ovi |
| Kannen muoto | suljettu |
| Oven tyyppi | yksittäinen |
| Läpinäkyvä kansi/ovi | ei |
| Lukolla | ei |
| Mitoitusvirta (In) | 250 A |
| Korkeus | 1100 mm |
| Leveys | 800 mm |
| Syvyys | 205 mm |
| Upotussyvyys | 205 mm |
| Sisäsyvyys | 200 mm |
| Kotelon materiaalin vahvuus | 1 mm |
| Oven/kannen materiaalin vahvuus | 1 mm |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9010 |
| Moduulien määrä | 252 |
| Rivien lukumäärä | 7 |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 36 |
| Läpivientien määrä laipoille | 6 |
| Laajennusmahdollisuus | kyllä |
| Kaapeliläpivientien määrä | 6 |
| Kotelon/suojuksen materiaali | teräs |
| Pinnan suojaus | pinnoitettu jauhemaalauksella |
| Asennuslevyllä | ei |
| Soveltuu ulkokäyttöön | ei |
| Soveltuu salamasuojaukseen | ei |
| Kotelointiluokka (IP) | IP54 |
| Suojausluokka | II |
| Iskunkestävyysluokka | IK09 |
| Järjestelmän paloluokka | ei ole |
| Kansi ylipainevapauttimella | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 1155 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 815 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 215 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 24.39 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 1155 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 815 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 215 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 24.39 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 4 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 112 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 139.398 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
