Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kalustekenttä, universN, 150x500mm, tyhjä
| Pituus (mm) | 110 |
| Leveys (mm) | 500 |
| Korkeus (mm) | 150 |
| Korkeus | 150 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Syvyys | 110 mm |
| Suojuksen väri | valkoinen |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 508 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 164 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 110 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.68 |
| Pakkauskoko 2 | 26 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 508 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 164 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 110 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.68 |
| Pakkauskoko 3 | 26 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 760 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 430 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 530 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 17.68 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 104 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1010 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 102.92 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 3.56 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 4.769 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
