Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kalustekenttä, universN, 2x 75x250mm, tyhjä
| Pituus (mm) | 110 |
| Leveys (mm) | 250 |
| Korkeus (mm) | 75 |
| Korkeus | 75 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Syvyys | 110 mm |
| Suojuksen väri | valkoinen |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 265 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 66 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.66 |
| Pakkauskoko 2 | 55 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 265 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 160 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 66 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.66 |
| Pakkauskoko 3 | 55 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 750 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 530 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 430 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 37.21 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 110 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 560 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 99.42 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 3.13 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 4.067 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
