Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kalustekenttä, universN, 300x250mm, 2:lle NH00 sulakealustalle kokoojakisk. 40mm
| Paino (netto) | 0.673 |
| ETIM-luokka | EC001896 Yhdyskiskot keskuksiin |
| Korkeus | 300 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Syvyys | 125 mm |
| Suojuksen tyyppi | aukolla |
| Sisältää suojuksen | kyllä |
| Asennuslevyllä | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 305 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 262 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.76 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 305 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 262 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.76 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 96 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 3.82 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 5.182 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
