Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kalustekenttä, universN, 450x250mm, säädettävällä asennuslevyllä
| Leveys (mm) | 250 |
| Korkeus (mm) | 450 |
| Asennuslevyllä | kyllä |
| Sisältää suojuksen | kyllä |
| Upotussyvyys | 125 mm |
| Korkeus | 450 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Syvyys | 110 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 460 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 265 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 145 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 3.08 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 460 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 265 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 145 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 3.08 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 66 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1220 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 16.4 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 20.369 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
