Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kalustekenttä, universN, 450x500mm, asennuslevyllä, data-asennus
| Pituus (mm) | 10.5 |
| Leveys (mm) | 46.5 |
| Korkeus (mm) | 51 |
| Asennuslevyllä | kyllä |
| Sisältää suojuksen | kyllä |
| Korkeus | 450 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Syvyys | 110 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 505 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 470 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 75 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 2.84 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 505 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 470 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 75 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 2.84 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 32 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1190 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 15.2 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 18.589 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
