Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kalustekenttä, universN, 450x500mm, moduulikojeille, 6×12 moduulia
| Pituus (mm) | 507 |
| Leveys (mm) | 460 |
| Korkeus (mm) | 120 |
| Korkeus | 450 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Syvyys | 125 mm |
| DIN-kiskojen määrä | 6 |
| Moduulien määrä per DIN-kisko | 72 |
| Rivietäisyys | 150 mm |
| Laajennusmahdollisuus | kyllä |
| Virtakisko | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 506 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 460 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 122 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 3.28 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 506 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 460 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 122 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 3.28 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 30 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1240 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 15.5 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 19.725 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |