Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kalustekenttä, universN, 450x750mm, riviliittimille vaaka-asennus
| Paino (netto) | 4.139 |
| ETIM-luokka | EC002575 Kalustekenttä moduulikojeille |
| Korkeus | 450 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Syvyys | 125 mm |
| DIN-kiskojen määrä | 3 |
| Rivietäisyys | 150 mm |
| Laajennusmahdollisuus | kyllä |
| Virtakisko | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 510 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 460 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 106 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 4.14 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 510 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 460 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 106 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 4.14 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 20 |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 23.6 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 31.672 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
