Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kalustekenttä, universN, 450x750mm, säädettävällä asennuslevyllä
| Paino (netto) | 8.159 |
| ETIM-luokka | EC001893 Asennuskehys laiteasennukseen |
| Asennuslevyllä | kyllä |
| Sisältää suojuksen | kyllä |
| Korkeus | 450 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Syvyys | 110 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 755 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 462 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 125 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 8.16 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 755 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 462 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 125 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 8.16 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 20 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 44.7 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 53.50243 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
