Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kalustekenttä, universN, 600x500mm, riviliittimille vaaka-asennus
| Paino (netto) | 3.97 |
| ETIM-luokka | EC002575 Kalustekenttä moduulikojeille |
| Korkeus | 600 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Syvyys | 125 mm |
| DIN-kiskojen määrä | 4 |
| Rivietäisyys | 150 mm |
| Laajennusmahdollisuus | kyllä |
| Virtakisko | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 608 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 110 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 4.02 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 608 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 110 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 4.02 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 15 |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 16.1 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 21.3049 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
