Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kiinnike kinnityskiskolle universN 2osainen
| Pituus (mm) | 28 |
| Leveys (mm) | 42 |
| Korkeus (mm) | 52 |
| Leveys | 42 mm |
| Korkeus | 52 mm |
| Syvyys | 28 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 10 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 115 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.022 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 115 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 85 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.22 |
| Pakkauskoko 3 | 100 |
| Pakkauskoko 3 pituus (mm) | 360 |
| Pakkauskoko 3 leveys (mm) | 320 |
| Pakkauskoko 3 korkeus (mm) | 210 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 2 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 2400 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1150 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 53 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.146 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.21494 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
