Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kojeistopistorasia 1-osainen 16A/250VAC 2mm paneeliiin, jousiliitimin, valk.
| Pituus (mm) | 41.8 |
| Leveys (mm) | 50.1 |
| Korkeus (mm) | 50.1 |
| Malli / Tyyppi | suojamaadoitettu (CEE 7/3 / CEE7/4, tyyppi F) |
| Yksikköjen määrä | 1 |
| Vaiheiden lukumäärä | 1 |
| Kytkentätapa | pistokepuristin / jousiliitin |
| Saranoitu kansi | ei |
| Parannettu kosketussuojaus | kyllä |
| Merkintäpaikka | ei |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero (vastaava) | 9010 |
| Läpinäkyvä | ei |
| Lukittava | ei |
| Irrotus/vapautus-mekanismi | ei |
| Eristetty asennus | ei |
| Toiminnanilmaisevalla valolla | ei |
| Hakuvalolla | ei |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| Vikavirtasuojaus | ei |
| Pienoissulakkeella | ei |
| Erikoisteholähde | ei erityistä virtalähdettä |
| Asennustapa | sisäänrakennettu asennus |
| Kiinnitystapa | pikakiinnitys |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | kestomuovi |
| Halogeeniton | kyllä |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Pintamateriaali | matta |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Ketjutusmahdollisuus | ei |
| Päälle/pois-kytkimellä | ei |
| Kääntyvä keskiosa | ei |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Nimellisjännite | 250 V |
| Taajuus | 50 Hz |
| Taajuus | 50 Hz |
| Sopii kotelointiluokalle (IP) | IP20 |
| Laitteen leveys | 50.1 mm |
| Laitteen korkeus | 50.1 mm |
| Laitteen syvyys | 41.8 mm |
| Minimisyvyys (sisäänrakennettu laitekotelo) | 39.3 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 10 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 220 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 60 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.34 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 265 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 140 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 70 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.34 |
| Pakkauskoko 3 | 70 |
| Pakkauskoko 3 paino (kg) | 2.38 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 4000 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Tuoteluettelo (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.301 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.49668 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |