Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Kosketussuojakansi, universN, 750x250mm, 5x 12 moduulia
| Paino (netto) | 1.06 |
| ETIM-luokka | EC000775 Peitelevy keskuksiin |
| Korkeus | 750 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Syvyys | 50 mm |
| Rivien lukumäärä | 5 |
| Materiaali | muovi |
| Pikalukitus | kyllä |
| Kotelointiluokka (IP) | IP30 |
| Väri | valkoinen |
| Läpinäkyvä | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 900 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.9 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 900 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 260 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.9 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 60 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
