Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
P202262 Kytkin 2-napainen TAIS MIGNON 16A pinta-as. GRP-muovi harmaa/sininen, IP67/IK04 P202262
| Pituus (mm) | 48 |
| Leveys (mm) | 62 |
| Korkeus (mm) | 90 |
| Kytkentätapa | 2-napainen kytkin |
| Käyttötapa | keinuvipu |
| Kokoonpano | peruselementti täyskoteloitu |
| Painikekytkin | ei |
| Vipujen määrä | 1 |
| Asennustapa | pinta-asennus |
| Kiinnitystapa | ruuvikiinnitys |
| Asennuslevyllä | ei |
| Materiaali | muovi |
| Materiaalin laatu | muu |
| Antibakteerinen käsittely | ei |
| Pinnan suojaus | käsittelemätön |
| Väri | muu |
| RAL-numero (vastaava) | 5015 |
| Iskunkestävyysluokka | IK04 |
| Nimellisjännite | 400 V |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Takaisinkytkentäliitin | ei |
| Kytkentätapa | ruuviliitos |
| Lämmityskytkin | ei |
| Pesukonekytkin | ei |
| Laitteen leveys | 62 mm |
| Laitteen korkeus | 90 mm |
| Laitteen syvyys | 48 mm |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 10 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 95 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 65 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.22 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Tuotekortti (eng) | Lataa tästä |