Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Läpivientitiiviste, M50, vastamutterilla, sivujen läpivientiin
| Paino (netto) | 0.034 |
| ETIM-luokka | EC000441 Holkkitiiviste |
| Kierteen pituus | 18 mm |
| Avaimen leukaväli | 60 mm |
| Avainväli | 60 mm |
| Lasikuituvahvistettu | ei |
| RAL-numero | 7035 |
| Vastamutterilla | kyllä |
| Erillinen holkkitiiviste | kyllä |
| EX-luokka, kaasu | ei ole |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 214 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 150 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 15 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.04 |
| Pakkauskoko 2 | 10 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 214 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 150 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 15 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 0.4 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 3600 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
