Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
MAS GP4 10kVA 3/1 400V/230V PF=1 varakäyntiaika 75 min L2 9AH Long Life akusto
| Pituus (mm) | 800 |
| Leveys (mm) | 444 |
| Korkeus (mm) | 1400 |
| Toisiovaiheiden lukumäärä | 3 |
| Jännitetyyppi | AC |
| Korkeus | 1400 mm |
| Leveys | 444 mm |
| Syvyys | 800 mm |
| Paino | 625 kg |
| Verkkohallinta | kyllä |
| UPS-teknologia | online |
| Rakennetyyppi | vapaasti seisova |
| Tuloliitäntä | kiinteä liitäntä |
| Kiinteiden lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 484 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 484 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 635 |
| Tekninen esite (fin) | Lataa tästä |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Tekninen yleisliite | Lataa tästä |